Mudelismifoorum Mudelismifoorum
forum.pistik.com

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

IMAX B6 AC laadija probleem.

Uus teema   Vasta teemale    Mudelismifoorum -> Mootorid, kütus, akud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
varustaja

PostitusPostitatud: Püh Märts 01, 2015 21:03    Teema: IMAX B6 AC laadija probleem. Vasta viitega

Kas keegi saab selle junniga oma 6s akud korralikult täis? Mul tuttuued gens-ace akud ja kui balanseerdia selle laadijaga siis ei suuda ära balanseerida. Igal akul näitab laadija, et esimese purgi pinge on 3.49 aga lipo alarmiga kontrollides on esimene 4.20 ja teised 4.12-4.13v. ilmselt laadija õhtal?
cuprum

PostitusPostitatud: Esm Märts 02, 2015 9:05    Teema: Re: IMAX B6 AC laadija probleem. Vasta viitega

varustaja kirjutas:
ilmselt laadija õhtal?

Kui ma nüüd õieti mäletan, siis selle tõu "kutsehaiguseks" oli multiplekseri probleem. Võimalik ravi tinutuskolviga Wink
Mina tegin oma mälule tuginedes googli otsingu "imax b6 charger multiplexer problem" - võibolla Sulle mõnest sealt pakutav link kas abiks või siis hoopis süvendab masendust.

PS. Kui ma nüüd õieti mäletan, siis sellest probleemist kuulsin ma justnimelt siitsamast foorumist - häbi tunnistada, aga googli otsing oli kiirem tulema, kui otsing üle kohaliku foorumi Embarassed
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
varustaja

PostitusPostitatud: Esm Märts 02, 2015 10:42    Teema: Vasta viitega

Ilmselt soetan uue laadija. mul pole jootejaamal nii väikest otsikut ka, et seda multiplexerit välja vahetada. Tänud hüva nõu eest.
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Mudelismifoorum -> Mootorid, kütus, akud Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes