Mudelismifoorum Mudelismifoorum
forum.pistik.com
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

2019 Kalender

 
Uus teema   Vasta teemale    Mudelismifoorum -> Üldine arutelu veesõidukitest
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ufo



Liitunud: 3 Jan 2011
Postitusi: 1160
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Nelj Märts 21, 2019 19:53    Teema: 2019 Kalender Vasta viitega

21.04.19. Tondiraba Huvikooli laevamudelismi võistlused noortele.

Eesti Noorte meistrivõistluste 1. etapp
EH-600; EK-600; EH-1250; EK-1250; F2-A; F-2B; F4-A;
ECO mini expert; ECO mini standard; vabaklass FREE 500
Järveotsa Gümnaasium
Järveotsa tee 31

Pavel Vedehhin 56455708
Toomas Torv 5045353

04.-05.05.19. Rahvusvaheline kestvussõidumudelite võistlus klassides:
FSR-V 3,5; FSR-V 7,5; FSR-V 15 ;FSR-V 27; FSR-V 35

Eesti MV kestvussõidumudelitele FSR-V 1.etapp

ECO mini expert, ECO-mini standard; ECO expert
Juuniorid, seeniorid eraldi
Ahimäe karjäär
Viljandimaa.

Toomas Torv
5045353

25.-26.05.19. Narva NMK võistlused.

Eesti Noorte Meistrivõistluste 2.etapp.
EH-600; EK-600; EH-1250; EK-1250; F2-A; F2-B; F4-A;
ECO mini expert; ECO-mini standard;
vabaklass FREE 500

Eesti Meistrivõistluste 1. etapp
F2-A; F2-B; ECO mini expert, ECO expert

Eesti Noorte meistrivõistluste 1. etapp
ECO Expert

Eesti Meistrivõistlused vigursõidus F3E.
Juuniorid, seeniorid eraldi,

Vabaklass UNLIMITED
Narva
Tatjana Baranova; 3593505

08.06.19. Viljandi Huvikooli võistlused.

Eesti Noorte Meistrivõistluste 3. etapp
EH-600; EK-600; EH-1250; EK-1250; F2-A; F2-B; F4-A;
ECO mini standard, ECO mini expert;
vabaklass FREE 500

Eesti Meistrivõistluste 2. etapp
ECO mini expert, ECO expert

Eesti Noorte meistrivõistluste 2. Etapp
ECO Expert
Viljandi
Olle Järvekülg
5571156

13.-14.07.19. Eesti Noorte Meistrivõistluste 4.etapp.
F2; ECO mini expert, ECO-mini standard; vabaklass FREE 500.

Eesti Meistrivõistluste 2. etapp F2-A; F2-B

Eesti Meistrivõistluste 3. etapp
ECO mini expert, ECO expert.
Noored ECO Expert

Eesti Meistrivõistlused kiirusmudelitele F1-E<1; F1-E>1.
Juniorid, seniorid eraldi.
Tallinn, Pae park
Pavel Vedehhin 56455708
Toomas Torv
5045353

28.-29.09.19. Rahvusvaheline kestvussõidumudelite võistlus klassides:
FSR-V 3,5; FSR-V 7,5; FSR-V 15;FSR-V 27; FSR-V 35

Eesti MV kestvussõidumudelitele FSR-V 2.etapp

ECO mini expert, ECO-mini standard; ECO expert
Juuniorid, seeniorid eraldi Ahimäe karjäär
Viljandimaa.

Toomas Torv
5045353

Eesti Laevamodellistide Liit:
Toomas Torv
Pavel Vedehhin
Maksim Pahomov
_________________
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ufo



Liitunud: 3 Jan 2011
Postitusi: 1160
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Kolm Aug 07, 2019 22:48    Teema: Tallinna Meistrivõistlused Laevamudelismis 13 -14.07.2019.a Vasta viitega

F2-A Juunior
Nimi Klubi (Linn) Stend 1 sõit 2 sõit Tulemus KOHT
Reimo Hunt Viljandi HK 66,67 95 95 161,67 1
Eno Roosi Viljandi HK 76,67 72 89 157,17 2
Kiril Iljin KULLO 66,67 88 84 152,67 3

F2-A Seenior
Nimi Klubi (Linn) Stend 1 sõit 2 sõit Tulemus KOHT
Aleksei Popov Tallinn 91,33 96 100 189,33 1
Marten Laanisto Viljandi HK 87,33 100 95 184,83 2
Pavel Vedehhin Tallinna Tondiraba HK 81,33 91 94 173,83 3

F2-B Juunior
Nimi Klubi (Linn) Stend 1 sõit 2 sõit Tulemus KOHT
Reimo Hunt Viljandi HK 84,67 97 100 183,17 1

F2-B Seenior
Nimi Klubi (Linn) Stend 1 sõit 2 sõit Tulemus KOHT
Aleksandr Stepanov Tallinn 92,33 97 92 186,83 1
Ülo Mammon Jõhvi 98,67 65 78 170,17 2
Vladimir Kovaljov KULLO 87,33 19 36 114,83 3

F4-A Juunior
Nimi Klubi (Linn) 1 sõit 2 sõit Tulemus KOHT
Ander Järvsoo Viljandi HK 93 89 91 1
Maksim Pavlov Tallinna Tondiraba HK 84 92 88 2
Aleksandr Gladkih Tallinna Tondiraba HK 85 88 86,5 3
Maksim Tovpeko Tallinna Tondiraba HK 69 58 63,5 4

ECO Mini Standard jun.
Nimi Klubi (Linn) 1. sõit 2. sõit 3. sõit 2 paremat KOHT
Ringid Aeg Ringid Aeg Ringid Aeg Ringid Aeg
Rebeka Rebane Viljandi HK 20 3 24 5 24 6 48 11 1
Christian Root Viljandi HK 20 8 23 9 22 5 45 14 2
Joonas Mägi Viljandi HK 15 10 17 14 15 2 32 16 3
Maksim Pavlov Tondiraba HK 17 8 17 8 4

ECO Mini Expert jun.
Nimi Klubi (Linn) 1. sõit 2. sõit 3. sõit 2 paremat Finaal KOHT
Ringid Aeg Ringid Aeg Ringid Aeg Ringid Aeg Ringid Aeg
Artjom Vakhromeev KULLO 29/ -9 10 29 4 28 4 57 8 32 7 1
Johannes Rebane Viljandi HK 31 15 31 12 27 1 62 27 31 8 2
Taavet Torv Vääna 28 4 30 9 30 10 60 19 28 11 3
Richard Root Viljandi HK 28 11 30 11 28 8 58 19 27 6 4
Rebeka Rebane Viljamdi HK 29 16 29 11 24 6 58 27 25 5
Rico Taalfeld Viljandi HK 23 22 2 23 31 46 31 0 6
Reimo Hunt Viljandi HK 28 12 14 8 42 12 7
Revo Ool Viljandi HK 15 23 13 38 13 8
Christian Root Viljandi HK 19 9 19 12 18 1 38 21 9

ECO Expert jun.
Nimi Klubi (Linn) 1. sõit 2. sõit 3. sõit 2 paremat KOHT
Ringid Aeg Ringid Aeg Ringid Aeg Ringid Aeg
Reimo Hunt Viljandi HK 35 7 36 9 35 1 71 10 1
Richard Root Viljandi HK 34 4 35 5 35 7 70 12 2
Taavet Torv Vääna 3 37 9 33 9 70 18 3
Rebeka Rebane Viljandi HK 32 32 36 9 68 9 4
Johannes Rebane Viljandi HK 26 6 2 30 6 56 12 5
Revo Ool Viljandi HK 0 11 11 6

F1 < 1 kg Juunior
Nimi Klubi (Linn) Parim aeg KOHT

Johannes Rebane Viljandi HK 21,85 1
Rebeka Rebane Viljandi HK 21,9 2
Richard Root Viljandi HK 22,96 3
Taavet Torv Vääna 23,1 4
Ander Järvsoo Viljandi HK 24,53 5

F1 > 1 kg Juunior
Nimi Klubi (Linn) Parim aeg KOHT

Reimo Hunt Viljandi HK 18,81 1
Johannes Rebane Viljandi HK 18,87 2
Richard Root Viljandi HK 18,94 3
Rebeka Rebane Viljandi HK 19,12 4
Taavet Torv Vääna 19,53 5
Ander Järvsoo Viljandi HK 20,88 6

Free 500
Nimi Klubi (Linn) 1. sõit 2. sõit 3. sõit 2 paremat KOHT
Ringid Aeg Ringid Aeg Ringid Aeg Ringid Aeg
Maksim Tovpeko Tondiraba HK 8 4 12 11 12 12 24 23 1
Kirill Iljin KULLO 11 28 11 17 12 19 23 36 2
Aleksandr Gladkih Tondiraba HK 9 15 5 12 28 21 43 3
Artjom Vakhromeev KULLO 9 19 10 22 9 6 19 28 4
Maksim Pavlov Tondiraba HK 0 9 0 9 15 18 15 5
Artemi Lukijanov Tondiraba HK s 8 5 9 9 17 14 6
Aleksandr Borzov Tallinn 8 12 8 12 7 4 16 24 7
Revo Ool Viljandi HK 6 9 22 15 22 8
David Dunajev Tondiraba HK 11 2 11 2 9


ECO Mini Expert
Nimi Klubi (Linn) 1. sõit 2. sõit 3. sõit 2 paremat Finaal KOHT
Ringid Aeg Ringid Aeg Ringid Aeg Ringid Aeg Ringid aeg
Eduard Sammelsoo KULLO 33 12 33 0 33 2 66 2 32 6 1
Valeriy Vakhromeev KULLO 35 15 35 5 70 20 32 7 2
Viktor Tisler Tallinn 35 5 33 9 32 6 67 14 30 2 3
Maksim Pahomov Tallinn 29 8 32 2 31 10 63 12 30 5 4
Erik Rebane Viljandi 32 4 33 15 32 4 65 19 28 1 5
Vjatsheslav Sorgin THETIS 30 19 31 3 61 3 6 6
Marten Laanisto Viljandi 19 12 23 22 45 7
Margus Sirel IVLK 21 9 13 31 8

ECO Expert
Nimi Klubi (Linn) 1. sõit 2. sõit 3. sõit 2 paremat Finaal KOHT
Ringid Aeg Ringid Aeg Ringid Aeg Ringid Aeg Ringid Aeg
Erik Rebane Viljandi 2 42 7 43 85 7 42 6 1
Margus Sirel IVLK 26 27 26 53 25 2
Vjatsheslav Sorgin Thetis 36 5 36 4 4 72 9 23 3
Urmas Sirel IVLK 21 24 5 21 9 42 33 14 4 4
Pavel Vedehhin Tallinna Tondiraba HK 34 1 35 7 36 3 71 10 11 5
Oleg Pahomov KULLO 35 7 34 9 69 16 0 6
Vladimir Kovaljov KULLO 11 25 11 36 7
Viktor Tisler KULLO 0 3 2 5 8


F1 < 1 kg
Nimi Klubi (Linn) Parim aeg KOHT

Eduard Sammelsoo KULLO 20,5 1
Viktor Tisler Tallinn 21,31 2
Vjatsheslav Sorgin Thetis 21,84 3
Erik Rebane Viljandi 22,66 4
Margus Sirel IVLK 23,12 5


F1 > 1 kg
Nimi Klubi (Linn) Parim aeg KOHT

Erik Rebane Viljandi 16,53 1
Pavel Vedehhin Tallinna Tondiraba HK 18,34 2
Maksim Pahomov Tallinn 18,75 3
Vjatsheslav Sorgin Thetis 19,82 4
Margus Sirel IVLK 20,09 5
Ülo Mammon Jõhvi 25,22 6
Urmas Sirel IVLK 30,38 7
Vladimir Kovaljov KULLO 0 8
_________________
Eco Expert -
Eco Mini expert
FSR 3.5cc (Nitro)
Eco team
Eco mini team
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Mudelismifoorum -> Üldine arutelu veesõidukitest Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group