Mudelismifoorum Mudelismifoorum
forum.pistik.com

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Hobbyking ja DealExtreme nõu küsimine

Uus teema   Vasta teemale    Mudelismifoorum -> Tehingute tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Maikkel

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2011 21:51    Teema: Hobbyking ja DealExtreme nõu küsimine Vasta viitega

Tervist! Smile

Mul on päris mitu küsimust, mõlemast saidist tellimisega, et vältida siia päris head referaati kirjutada, küsin parem kellegi telefoni numbrit kellel on palju kogemusi neist kohhtadest tellimisega, või vähemasti ühega.

Lihtsam, kiirem ja mugavam, kaua siin teksti ikka jõllab, helistades laheneb mure kiiremini, mugavimini ja arusaadavamalt.

Juurde võiks lisada ka mingi kellaaeg mil kellelegi sobida võiks Wink

PS! Ei ole plaanis kuritatvitada numbrit Laughing Smile
TU.144

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2011 3:43    Teema: Vasta viitega

Räägi ikka siin. Saavad teised kah targemaks Smile Selles see foorumi mõte seisnebki.
Endal kogemusi ainult HobbyKingiga.

FOTOD JA VIDEOD NII TAEVAST KUI MAALT
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
aretaja

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2011 8:35    Teema: Vasta viitega

olen mõlemast tellinud. Tuleb ilusti kohale. Tavaliselt on Hobbykingist kiiremini tulnud asjad. Üldiselt on mudelikraam HK-s odavam ka.
Tagasi üles
mart63

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2011 8:55    Teema: Vasta viitega

DX ei oma reaalset laoseisu, kui sa midagi neilt tellid, siis tellivad nemad selle kuskilt teisest kohast enda lattu, et siis sulle saata. Tihtipeale võtab üsna mitu nädalat, et pakk üldse teele pandaks. Lõpuks kohale on kraam alati tulnud, ära neilt telli, kui aeg faktor on.
businessman

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2011 12:16    Teema: Vasta viitega

Endal võttis peaaegu kaks nädalat alates tellimuse andmisest kuni kättesaamiseni DX'ist tellides. Muidugi ei ole seal kuigi suure summa eest tellinud ka.
Tagasi üles
mart63

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2011 12:55    Teema: Vasta viitega

Oleneb kaubast, ma tellisin ühe väikse vidina (4$) ja ilmselt tuli see mingist x-tehasest, sest juba ainuüksi postitamine võttis neil üle kahe nädala.. Smile
Maikkel

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2011 16:27    Teema: Vasta viitega

Okei teeb siis siin.
Sellega olen kursis, et firmad on enamvähem usaldusväärsed, kaup tuleb küll sigakaua kuid kui mitu korda kuus tellida siis saab päris tihti pakke Very Happy

Mu küsimus on pigem Eesti tolli kohta. Nad teatavasti tahavad pakke läbi vaadata kui pakk üle kilo läheb või kui paki väärtuseks on märgitud üle ~20$.

Kuna tahtmine on tellida rohkem asju sealt, mitme inimese peale, siis ilmselt läheb kaal üle 1kg. Kui suur on võimalus et toll rebib paki lahti, ning mis siis peale seda saab üldse? Rebivad lahti ja otsustavad umbes paki väärtuse üle, mille järgi sa hiljem neile paki kätte saamikseks raha kannad?

See eelmine käib siis HK ja DX kohta. Kel on kogemusi tolliga, see võiks rääkida.

Kuna Hk-st on just plaan mõned raskemad asjad tellida, ning 17$ postikulu koguaeg maksta pisikeste pakkide eest on kah häiriv, ning mõni asi võib olla üle paari kilo isegi, suure karbiga. Mõned tööriistad kah, mis kaaluvad rohkem, lausa puht huvist, et millised lõiketangid saab 2$ eest Very Happy

Et kuidas käituda, mida teha. Tahaks olla ettevalmistunud nö.
striker

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2011 16:55    Teema: Vasta viitega

DX'ist võid ju kõik jupphaaval ka tellida, seal on hinnad koos transaga, kamba peale pole mõtet tellida.
HK saad määrata maksmisel mis paki väärtuseks soovid, väikseim oli vist 10% arve summast.
Kaalu kohta ei oska öelda, kas 1kg on see piir või mitte!
Tagasi üles
ussimuna

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2011 17:01    Teema: Vasta viitega

Pigem sõltub see ametniku suvast. Minul on kõik üle 500g pakid tollist läbi käinud, olgu see väärtus seal peal, misiganes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Maikkel

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2011 17:12    Teema: Vasta viitega

Aga mis siis peale seda tollist läbikäimist sai?
ak

PostitusPostitatud: Nelj Apr 21, 2011 18:38    Teema: Vasta viitega

Hei,

ma olen tellinud nii Hobbykingist kui Dealextremest, aga ma olen jälginud, et väärtus alati alla $30 jääks, nii et tolli pole seni mite ükski sealt tulnud pakk pidama jäänud. Küll aga jäi tolli üks $100 maksnud USA'st tulnud GPS'i jupp.

Mis siis sai: tuli koju kiri, kus paluti, et ma saadaks Eesti Posti invoice koopia, siis nad teevad tolli minu eest ära, küsides teenuse eest raha vastavalt hinnakirjale: http://www.post.ee/?id=6114

Ma natuke otsisin mööda netti, sest siin on ka olnud juttu kuidas tolli teha ilma Eesti Postile maksmata, aga lõpuks ei viitsinud rabeleda ja saatsin neile selle invoice. Paari päeva pärast jõudis pakk kandekeskusesse, sinna järgi minnes pidin maksma ~20 EUR, s.h. ~14EUR käibemaksu ja 6.50 Eesti Posti teenustasu ning sain paki kätte.

AndrusK
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
piperpoiss

PostitusPostitatud: Püh Sept 25, 2011 20:26    Teema: Vasta viitega

tervist,

ma olen ka tellinud mõlemast kohast. HK,ga pole probleeme(veel) olnud, asjad on paari-kolme nädalaga eestisse tulnud. Dealextreme`ga ma päris rahul pole, kuna ma ootan sealt pakki juba neli kuud(asi, mida ma tellida tahtsin ei olnud laos ja ooteaeg võib olla vägagi pikk). kohaletoomine on dealextremes tasuta ning ka selle pärast võib pakk tulla ikka väga kaua.
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Mudelismifoorum -> Tehingute tagasiside Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes